ШАНОВНИЙ КАНДИДАТ У ВОДІЇ !

Ми вдячні Вам ,що вибрали саме наш заклад для підготовки у водії. Ми маємо величезний досвід у своїй справі,оскільки готуємо водіїв вже понад 60 років ! За ці роки ми підготували і випустили на шляхи України та світу десятки тисяч водіїв.Можливо і Ваші батьки,діди,прадіди вчилися в нашому навчальному закладі.
        Автомобіль – це джерело підвищеної небезпеки. Тому до навчання слід ставитися дуже і дуже відповідально. Адже від Вашої підготовки в майбутньому буде залежати Ваше життя , життя пасажирів та інших учасників руху. Повірте,незнання Правил дорожнього руху приносить лише шкоду, а знання їх – задоволення від їзди. Все ,що ми вимагаємо від Вас – це систематично відвідувати теоретичні та практичні заняття,приходити підготовленими на заняття.
        Термін навчання по підготовці водія категорії «В» становить 2,5 місяця. Цей час спливає дуже швидко, тому прохання не пропускати заняття без поважних причин. Курси з підготовки водіїв проводяться згідно розкладу у зручний для Вас час. Всі класи обладнані необхідним методичним матеріалом, викладачі та майстри виробничого навчання водінню – професіонали своєї справи, навчальні автомобілі майже нові ,тому навчальний процес проходить у приємній атмосфері і сприяє швидкому нарощенню навичок водіння.
        Для кращого засвоєння пройденого матеріалу та для самоперевірки рекомендуємо тим, хто має доступ до Інтернету,заходити на сайт:online.vodiy.kiev.ua- це офіційний сайт ДАІ,де Ви можете вивчати ПДР та екзаменаційні білети з урахуванням змін, внесених Постановами КМУ.
        По закінченню нашого закладу та при отриманні посвідчення водія категорії «В» Ви можете додатково пройти в нас перепідготовку на категорію «С» (1,5 місяця) та за 20-ти годинною програмою (2 тижні) перепідготовку на категорію «А»,»А1». При цьому після отримання посвідчення іспит з теорії (ПДР) здавати не треба протягом 3-х місяців, а тільки іспит з водіння.

В нашому закладі ЗАБОРОНЕНО:

1.Систематично пропускати заняття без поважних причин.
2.Нищити майно НЗ. За нанесену матеріальну шкоду відшкодування здійснюється за рахунок винного.
3.Дівчатам приходити на водіння на високих підборах.(Треба приносити з собою змінне зручне взуття).
4.Приходити на водіння у нетверезому стані, у стані сильної втоми або нервового напруження.
5.Порушувати дисципліну та загальноприйняті норми поведінки під час проведення занять та під час перерви. Треба пам’ятати, що крім Вас у будівлі ще працюють і навчаються інші, тому

Ваш гамір може їм заважати.


Ви завжди можете

отримати додаткову інформацію, кваліфіковані поради та рекомендації безпосередньо у працівників нашого закладу або за телефоном:

Ми бажаємо Вам успіхів у навчанні, міцного здоров’я та завжди зеленої дороги !

Керівництво Виноградівського
ПТНЗ ТСОУ

+38 050 944 66 11
Címünk:

Nagyszőlős,
Ivana Franka utca 112 А,
Tel: 2-33-95